O nás

O Tolen Company s.r.o.

Společnost Tolen Company s.r.o.  je dynamicky se rozvijeci společnost, keta se přispusobi požadavkam partneru a podminkam  a zaměřuje se na komplexní skladové služby a výrobní procesy. Spolupracujeme jak s menšími firmami či jednotlivci, tak i s velkým nadnárodními společnostmi. Uvědomujeme si tempo dnešní doby, proto se snažime pracovat rychle a důkladně. My otevíráme dveře perspektivni budoucnosti těm, kteří ceni otevřenou komunikaci, potřebuji v praci vidět smysl, radi se vzdělavaji a rozviji a motyvuji je vysledky  vlastní práce, važi si profesionalove a přijemny kolektiv a spolu s nami tvoři i svou budoucnost! Ke splnění vysokych zaměru  přispívá individuální přístup ke všem obchodním partnerům, určení a implementování nejvhodnějších technických řešení, spolupráce s osvědčenými dodavateli, respektování legislativních a dalších předpisů a v neposlední řadě trvalé úsilí o zdokonalování práce.

Cokoliv děláme, děláme s jasnou vizí. Naši partneři oceňují, že se nemusí o nic starat. Navrhneme procesy a zajistíme pro Vás služby od A až do Z. Hledáme všechny možne způsoby a navrhujeme nejefektivnější řešení Vašich potřeb. Vy tak  máte čas věnovat se tomu, čemu rozumíte nejvíc - Vašemu businessu.

Specializace na oblast lidských zdrojů

Logistika

představuje organizaci, plánování, řízení a realizaci toků zboží vývojem a nákupem počínaje, výrobou a distribucí podle objednávky konečného zákazníka konče.

Více

Outsourcing

Nemáte dostatek kapacit? Poskytneme Vaší firmě logistického experta

Více

Výroba

Realizace výroby formou partnerské subdodávky

Více

HR

Základem náplně práce oddělení HR neboli lidských zdrojů je výběr nových zaměstnanců.

Více

Kontrola kvality

Nástroje pro řízení kvality představují část problematiky managementu kvality. Jde o nástroje pro dosažení stanovených cílů kvality a pro specifikování nezbytných provozních procesů.

Více

Adresa

Sídlo společnosti:

Prusíkova 2577/16
155 00 Praha 5-Stodůlky

Tel: +420 608 839 554
Email: info@tolencompany.cz

Kontaktujte nás