Kontrola kvality

Nástroje pro řízení kvality

Kontrola kvality je nedílnou součástí výrobního procesu. Kvalita výrobků je ověřována ve všech fázích výroby v rámci kontroly prováděné pracovníky výroby, v rámci kontroly prováděné oddělením kontroly kvality, a také v rámci nezávislé kontroly prováděné pravidelně různými certifikačními autoritami. Rádi byste využili našich služeb v rámci výroby či kompletace, ale nemáte na to dostatečně kapacity? Nevadí,

Pomáháme výrobcům automobilových dílů, spojovacího materiálu, kabelů, konektorů, výztuh, držáků, dveřních a klikových systémů, hlubokotažných ocelových dílů, odlehčených konstrukcí, pružin, ocelových trubek a válců, odlitků z tvárné litiny, senzorů apod. Našimi klienty jsou především výrobci komponentů z oblasti strojírenství a automotive. Systém kontroly kvality integruje všechny činnosti zaměřené na zajištění vysoké kvality výrobků v souladu s očekáváním zákazníků, požadavky evropských norem a požadavky různých certifikačních orgánů.

Nemusí se jednat pouze o výrobce dílů, našimi klienty jsou také firmy specializující se na úpravu a zušlechtění povrchů.

Adresa

Sídlo společnosti:

Prusíkova 2577/16
155 00 Praha 5-Stodůlky

Tel: +420 608 839 554
Email: info@tolencompany.cz

Kontaktujte nás